Wiedźma Wie

List do Ukochanego

Ukochany!

Ufam, że gdziekolwiek teraz jesteś Wszechświat dostarczył Ci ten list. Czas zakończyć naszą wzajemną samotność. Już dobrze wiem, jak to jest spędzać dnie samotnie. Już wiem jak to jest osiągnąć samowystarczalne szczęście i dawać sobie wszystkie jakości w pojedynkę. Wiem też, jak to jest być zbyt lękliwą, by przyjąć miłość. I wiem, jak to jest krwawić sercem. Jestem gotowa pójść dalej. Po więcej. Po RAZEM i po nową jakość w życiu. Powiedziałam już swojemu życiu głośne TAK i nareszcie mogę stanąć obok Ciebie jako równorzędna Ci partnerka. Twoja kobieta. Mam w sobie morze kobiecości, która pragnie połączyć się z męskością. Mój Ukochany, jestem już uzdrowiona i gotowa na Ciebie.

Wiedz, że kiedy po mnie sięgniesz przyjmę Twoją miłość w całości, taką jaka jest i tyle ile jej jest. Nigdy nie powiem, że jest jej za mało lub za dużo, albo, że jest nie taka. Wezmę ją taką jaką mi ją dasz z pokorą i świadomością, że jest dla mnie idealna.

Przyjmę Ciebie takiego jaki jesteś. Ze wszystkimi wadami i brakami. Z każdą blizną. Z każdą plamą na koszulce i każdą dziurką w swetrze. Każdym pryszczem. I każdym przyzwyczajeniem.

Przyjmę Ciebie z całą Twoją rodziną, matką, ojcem, ojczyzną i językiem. Będę szanować Twoją rodzinę i obdzielę ją częścią miłości, którą mam dla Ciebie. Bo Ty i oni to jedno. Nauczę się Twojego języka i będę się nim z Tobą porozumiewać.

Jeśli masz już dzieci, uznam ich najważniejsze miejsce w Twoim życiu i będę Cię wspierać w miłości i opiece nad nimi.

Nasz związek będzie dla mnie święty, będę go pielęgnować i traktować z szacunkiem. Będę przy nim trwać. Nigdy nie będę żartować z rozstania, ani Ci nim grozić. Wiem, że będą konflikty i nieporozumienia. Będę się nim oddawała bez reszty, będę krzyczeć, dyskutować i tłuc talerze tak długo, aż emocje opadną, a my znów dojrzymy swoją miłość i to, że to ona jest najważniejsza.

Będę stawiać miłość do Ciebie i naszą więź ponad swoje wyobrażenia jak powinien wyglądać związek. Wystarczająco trudno jest znaleźć prawdziwą wzajemną miłość, aby nad nią marudzić i próbować wpasować w głupi szablon.

Będę z Tobą szczera w rzeczach ważnych. Oszczędzę Ci swoich wyimaginowanych lęków i fantazji.

Będę gotowa mieć z Tobą dzieci. Lub tylko jedno. Jedno wystarczy.

Wyjdę za Ciebie za mąż. Lub będę żyła w wolnym związku. Razem zdecydujemy jak będzie dla nas najlepiej.

Uszanuję Twoją przeszłość.

I Twoje marzenia na przyszłość.

Uznam Twoją przestrzeń i potrzebę pobycia czasami samemu.

Będę od Ciebie przyjmować bez lęku. To co mi dasz uznam za swoje.

Będę z Tobą szczęśliwa. I będę Ci o tym mówić. Chwalić. Wspierać. Komplementować.

Pozwolę Ci się kochać i będę ufać Twojej miłości. Nie będę jej testować.

Będę z Tobą i przy Tobie. Na dobre i złe. Z miłością i w miłości. RAZEM.

 

Twoja,

Kasia

Wartościowe? Podziel się!

O mnie

Współczesna wiedźma bez zadęcia, miotły i miotania zaklęć. Coach holistyczny i wróżka. Wierzy w głęboką wewnętrzną mądrość w każdym człowieku i to, że życiem rządzi miłość. I to, że naszym głównym zadaniem na ziemi jest doświadczać i dobrze się bawić.

Close