Wiedźma Wie

Wiedźma Wie, więc poleca #1

czego uczą dzieci

czego uczą dzieci

wiedźma wie

Od pewnego czasu natrętnie chodzi za mną pomysł stworzenia internetowego portalu o świadomym życiu skupiającego wokół siebie mnogość mądrych głów piszących o duchowości w każdej dziedzinie życia od medytacji do kuchni i pielęgnacji, może powoli będę dążyć w przekształcenie Wiedźmy w taki portal? – To póki co tylko luźne marzenie, a dzielę się nim z Wami, bo moi przyjaciele stanowią teraz najlepszy, namacalny dla mnie przykład, że marzenia naprawdę się materializują.

Dlatego zacznę tutaj od reklamy. Dzisiaj moja blogowa koleżanka i przyjaciółka Witaj Słońce otworzyła z przytupem swój sklep internetowy z boho różnościami, o którym marzyła sobie przynajmniej od tych 2 lat, które się znamy.

Nie przełożyłam myśli ani uczynku do powstania tego miejsca, ale i tak cieszę się z niego jak głupia: Hello Sun

Kolorowa, drewniana biżuteria jest super!

 

Na dniach pakuję manatki, których z każdą kolejną przeprowadzką mam coraz mniej (minimalizm jest przereklamowany) i przenoszę się na jakiś czas do Berlina. (Z tego względu całkowicie znika możliwość umówienia się ze mną na sesje inaczej niż online). Czuję podekscytowanie i równocześnie jakieś zniechęcenie. Byłam już w wielu miejscach, w tym w wielu miejscach w Niemczech, jednak z Berlinem dopiero się poznamy. A do tego cała reszta. Słowem szykuje mi się ogromne wyzwanie.

Od 2 tygodni, (wcześniej nie miałam pojęcia, że gdzieś jadę i, że nie wracam do Warszawy. Poważnie!) grzebię się z nowymi postami, bo spraw, o których koniecznie chcę napisać nie brakuje. Jednak co rusz moje myśli uciekają w innych kierunkach, a takich wibracji nie chcę Wam posyłać dalej. Stąd pomysł na ten post polecający Wam magiczne miejsca w sieci gdzie znajdziecie mądre, inspirujące treści nawet wtedy, kiedy nie ma ich u mnie.

Zgodnie z niepisanym pomysłem na Wiedźmę wszystkie polecane przeze mnie treści tworzone są przez kobiety <3

 

Blog Z Piętami w Chmurach

To miejsce, w którego czytanie regularnie co jakiś czas wpadam. Mnóstwo tu praktycznej wiedzi i życiowych przemyśleń, a mało teorii i traktowania czytelnika jak głupszego. Od kilku dni to moja ulubiona blogowa lektura. Z ogromną chęcią zacytowałabym Wam kilka ulubionych fragmentów, które mocno dały mi w ostatnich dniach do myślenia, niestety autorka nie pozwala na takie rzeczy.

Blog Chata Baby Jagi

Pozwalam Wam nie uwierzyć, że na tego bloga natknęłam się ledwie dzisiaj i już wsiąkłam w czytanie go. Napiszę jeszcze raz jaki bardzo cenię głos doświadczenia, zakochuję się w ludziach mówiących własnym głosem, z własnego serca i głębi własnego życia. Pomimo mody na autentyzm mało tego znajduję w internecie, ale w sumie to plus, bo głębiej odczuwam każde takie spotkanie. Na tym blogu to znajdziecie.

Blog Moc Kobiet

To właściwie nie do końca jest blog, a cała inicjatywa poświęcona pobudzaniu wewnętrznej mocy w kobietach. Na moją obecną sytuację na przykład jak znalazł jest artykuł, do trórego przeniesie Was kliknięcie w podkreślenie. Jestem oczarowana. Jeśli prowadzicie (lub dopiero o nim myślicie) biznes online – to jest miejsce dla Was.

Blog Sobieska-Moda

Pierwszy blog modowy, który pokochałam od A do Z. Jako kobieta nosząca wyłącznie długie spódnice niewiele mam miejsc do modowych inspiracji, kocham też kolory dlatego bywa, że podglądam Macadamian Girl jednak to nie to. Aż jakiś czas temu na jednej z kobiecych grup ktoś polecił bloga Marii Teresy Sobieskiej i przepadłam. Jeśli jak ja kochasz kolory, spódnice, a do tego wyznajesz wolność ubioru i wierzysz, że wiek nie ma z modą nic wspólnego, to ten blog tak jak dla mnie stanie się kopalnią modowych inspiracji.

Buddha Doodles

Na koniec instagramowy profil, który już kilka razy podrzucałam Wam na fb Wiedźma Wie, – Buddha Doodless, przepiękne, słodkie wręcz obrazki inspirowane buddyjskimi legendami opatrzone niezwykle mądrymi hasłami. Mój zachwyt nad pomysłowością autorki nie gaśnie.

 

W komentarzach wykorzystajcie okazję i zaproście mnie do swoich i podziwianych przez Was blogów i miejsc <3

 

Wartościowe? Podziel się!

O mnie

Współczesna wiedźma bez zadęcia, miotły i miotania zaklęć. Coach holistyczny i wróżka. Wierzy w głęboką wewnętrzną mądrość w każdym człowieku i to, że życiem rządzi miłość. I to, że naszym głównym zadaniem na ziemi jest doświadczać i dobrze się bawić.

Close