Wiedźma Wie

Wiedźma Wie, więc poleca #2

Zawsze robię to tak, że ilekroć napotkam w sieci artykuł, który uznam za wyjątkowo istotny i interesujący, wysyłam go sobie do siebie na messengerze. Ta jednostronna dyskusja pełna jest świetnych linków! Dziś uznałam, że czas najwyższy odstawić egoizm i podzielić się z Wami tymi najpszymi z nich. Zrobiłam więc przegląd swojej linkowni i oto co dla Was mam:

Czym jest Spiritual Bypassing?

Bardzo ważny temat, o tym jak łatwo… wykorzystywać pseudo-duchowość do trwania w stagnacji i zmierzenia się z własnym bólem. Czyli dokładnie czymś przeciwnym do tego, na co rzekomo zawsze liczymy. Ten artykuł z bloga Jakuba Babija po prostu wszystkie musimy przeczytać, bo czy aby na pewno same nie stosujemy bypassingu? Przyznaję się i mnie się to zdarzało.

Mądrości z ustawień systemowych

Blog znanego ustawieniowca Mirka Czarko-Wasiutycza, przeszedł całkiem niedawno bardzo pozytywną zmianę wizualną, a jakość treści pozostaje nadal na najlepszym poziomie. Jeden z jego tekstów polecałam Wam całkiem niedawno w tekście Jakim prawem biorę pieniądze za stawianie Tarota? Dziś mam dla Was jeszcze dwa.

Pokochaj kobietę – tą pierwszą kobietę. Pokochaj mężczyznę – tego pierwszego mężczyznę. O naszej relacji z rodzicami, która rzadko jest łatwa i przyjemna. Tekst wiele układa w głowie.

I Kobieta słabego faceta będzie gnębić do końca życia. O związkach, o braku męskości i o tym dlaczego czasami kobiety gnębią swoich mężczyzn nawet, gdy kochają.

W kobiecie moc!

Coś specjalnie na dzień kobiet. Przedstawienie dziesięciu wspaniałych, inspirujących i silnych kobiet z polskiej historii. Oczywiście w zestawie jest Skłodowska – Curie i Szymborska, ale też wiele szerzej nieznanych bohaterek. Szczerze Wam polecam. To na blogu chido-fajny.com

Adi Shakti mantra

Ta mantra to mantra dla kobiet, oddająca pokłon i szacunek dla pierwotnej energii, dla Wielkiej Matki wszelkiego stworzenia. Mantra Adi Shakti dostraja nas do częstotliwości Boskiej Matki i pierwotnej opiekuńczej siły. Podobno jej wykonywanie eliminuje lęki i spełnia pragnienia. Nie zaszkodzi sprawdzić. Tutaj przepiękne wykonanie z yt.

Oto tłumaczenie mantry:

„Kłaniam się (lub wzywam) pierwotnej mocy.

Kłaniam się (lub wzywam) całej otaczającej mocy i energii.

Kłaniam się (lub wzywam), tym przez które Bóg stwarza.

Kłaniam się (lub wzywam) twórczej mocy Kundalini, mocy Boskiej Matki.”

Dla tarocistek

Na koniec coś nie do poczytania, a do pooglądania. Bardziej niż przecudowna talia do Tarota, Sasuraibito Tarot z pozłacanymi brzegami. Tutaj link do sklepu artystki Stasi Burrington, która stworzyła to cudo. Proszę, jeśli ktoś z Was myśli nad prezentem dla mnie – kupcie mi to cudo zanim sama to zrobię <3

 

Jeśli Ty natknęłaś się w ostatnim czasie w sieci na artykuł, lub cokolwiek innego co uważasz za wartościowe i ciekawe, podziel się tym w komentarzu. Będę bardzo wdzięczna!

Wartościowe? Podziel się!

O mnie

Współczesna wiedźma bez zadęcia, miotły i miotania zaklęć. Coach holistyczny i wróżka. Wierzy w głęboką wewnętrzną mądrość w każdym człowieku i to, że życiem rządzi miłość. I to, że naszym głównym zadaniem na ziemi jest doświadczać i dobrze się bawić.

Close